logo-itg
logo-itg-mobile-1

SEKTÖRLER

sektorler-bg

vSRM Stratejik Satınalma ve eTedarik Çözümü, sektör bağımsız, şirketlerin; talep yönetimi, etedarik, katalog ve sözleşme yönetimi ile harcama analizlerini tek bir platform üzerinden ERP sistemi ile bütünleşik şekilde yönetmesini sağlar. Harcama kategorileri ve tedarik yöntemleri sektörel bazlı değişkenlik gösterse de, vSRM stratejik satınalma çözümleri her şirketin satınalma süreçlerinin dijitalleştirilmesi için kullanılabilir.

vSRM Platformu stratejik satınalma modülleri, holding ve grup şirketlerinin ortak ve merkezi satınalma süreçlerini yönetebildiği için, özellikle çoklu şirket yapısına sahip Holdingler ile dağıtık işletme yapısına sahip, sağlık sektörü, Truzim /Otelcilik gibi sektörlerde merkezi tedarik ve harcama kontrolü gibi öncelikli konulara çözüm sunmaktadır.

Operasyonel satınalma, tedarik zinciri uygulamaları, tedarikçi ilişkileri yönetimi ve iş ortakları ile entegrasyon sektörel bazlı farklılıklar gösterdiği için, özel gereksinimlere sahiptir. Sektörel gereksinimlere vSRM platformunda dikey çözümler hizmet ile sunulmaktadır.

Otomotiv, Perakende, Hazır Giyim / Tekstil, Üretim/İmalat ve Savunma sanayi tedarik zinciri uygulamalarına özel geliştirilmiş çözümlerimiz hakkında detay bilgileri sektör sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz.

Sektörler | ITG