logo-itg
logo-itg-mobile-1

REFERANSLAR

ref

Müşteri Görüşleri

Talha Hızlı | Tedarikçi Geliştirme Müdürü

vSRM entegrasyonu ile yan sanayideki operasyon ve malzeme hareketlerine hakim olduk. Ay sonlarında yaşadığımız faturalama mutabakatsızlıklarının da ortadan kalkmasıyla çalışan verimliliğinde artış sağlandı. Ayrıca, vSRM ile sistematik bir yapıya geçtiğimiz için değerli metal talaşlarının geri toplanmasıyla oldukça fazla verim elde ettik.

Tülay Hacıoğlu Şengül | Operasyon Direktörü

Müşterilerimiz bize günlük olarak sipariş bilgilerini geçebilirken, biz vSRM öncesinde bu çalışma tarzını tedarikçilerimizle iletişimimize yansıtamıyorduk. ERP platformumuzun yarattığı sipariş bilgisini haftada bir kez iletebiliyorduk. vSRM ile müşterilerimizin iş yapma anlayışını tedarikçi ekosistemimize kazandırdık. Değişiklikleri hızla işleyerek tedarikçilerimize yansıtabildiğimiz, müşteri memnuniyetine hizmet eden verimli bir yapıya kavuştuk.

Erdem Özcan I Tedarik Zinciri Direktörü

vSRM'nin en güçlü taraflarından birisi geliştirilebilir olması. vSRM'nin yumuşak bir hamuru var.İhtiyaca göre çok güzel yoğurulup şekil verilebiliyor. Her müşteriye göre farklılaşabiliyor. ITG'yi tercih sebeplerimizden biri de geliştirilen çözümlerin farklı müşteriler için de uygulanabiliyor olmasıdır.

Hasan Özdemir | Proje Yöneticisi

ITG ile 2015 yılında gerçekleştirdiğimiz sistem kullanımını genişletme ve yaygınlaştırma çalışması sonrasında vSRM portalı; satınalma, planlama, tedarik zinciri, lojistik, ithalat, ihracat, kalite ve tedarikçi geliştirme ekibi tarafından etkin bir biçimde kullanılır oldu. Tedarikçi ile iletişimde olduğumuz geriye kalan finansal verilerin paylaşımı ve mutabakatlar ile ilgili çalışmamızı da yakın zamanda devreye alacağız. Sistem kazanımlarını ölçüp, değerlendirip ilerliyoruz. ITG ile yaptığımız çalışmaların sonuçlarını birçok projemize göre çok daha hızlı bir şekilde görebiliyoruz.

Hakan Karadelioğlu | Proje Yönetim ve BT Koordinatörü

Pazar değişiyor, ihtiyaçlar değişiyor, kullanıcının talepleri değişebiliyor. Dolayısıyla bu sistemlerin gelişiminin sürekli olması gerekiyor. Tırsan bünyesinde vSRM’i kullanan tüm departmanlardan aldığımız geri bildirimler bu nedenle çok değerli. Bu geri bildirimlere göre, ITG ile birlikte iyileştirme alanlarımızı belirliyor ve hayata geçiriyoruz

Turan Doğan | Lojistik Müdürü

Teközel sürecinin en önemli aşaması tedarik zinciri oldu ve bu süreci Teközel olarak başarılı bir şekilde tamamladık. vSRM'yi diğer bölümlere hızlı bir şekilde ekleyerek yeni alanlarda da uygulamaya devam edeceğiz. vSRM Tekozel'e, kişiye bağlı kalmayıp sistem odaklı bir yapı sunarak çok büyük avantajlar sağlamıştır

Başarı Hikayeleri

  • Otokar, hızlı ve kaliteli bir tedarik ağı için 11 yıldır vSRM’ye güveniyor Otomotiv sektörü devleri arasında yer alan Otokar, tedarik zincirini 11 yıldır ITG’nin vSRM (sanal Tedarikçi İlişkileri Yönetimi) ile yönetiyor.

Referanslarımız

Liderlerle çalışıyoruz!
Tedarik Zinciri Yönetimi yazılım geliştirme konusunda uzmanlaşmış bir servis sağlayıcı olan ITG, 1994’ten beri bu alanda hizmet vermektedir.

Referanslarımız | ITG