logo-itg
logo-itg-mobile-1
hizmetler

Güçlü Bir Danışmanlık Ekibi Tedarik Zinciri ve Merkezi Satınalma Danışmanlığı

Tedarik zinciri yönetiminin dijitalleşmesine öncülük eden ITG; tedarikçiler, üreticiler, müşteriler arasındaki iş birliği ve süreçlerin dijitalleştirilmesi ve otomasyonu, siparişin gönderildiği zamandan ürünün kullanım ömrü sonuna kadar olan tüm adımlarda tedarik zincirinde şeffaf, etkin ve verimli bir yönetim sağlamaktadır.

Merkezi Satınalma Danışmanlığı Hizmeti ile holdinglerin ve büyük ölçekli firmaların; ihtiyaç listelerini, ekonomik açıdan en avantajlı fiyatların tespitini ve firma yeterlilik kriterlerini sistem üzerinden yürüterek kontrol edilmesi sağlanmaktadır.

Çözüm Odaklı Tedarikçi Eğitimi

ITG, iş ortaklarının sisteme uyum sürecinde edindiği deneyimlerini müşterilerine aktarmaya devam etmektedir.

Tedarikçilerin sisteme en hızlı sürede uyumunun sağlanması ve kullanım düzeylerinin üst seviyede tutulması için çözüm odaklı hizmet anlayışını benimseyen ITG ekibi tarafından müşteri ve tedarikçilere sınıf içi toplu eğitimler veya tedarikçi bazlı özel eğitimler verilmektedir. Farklı dillerde hazırlanan müşteriye özel online eğitim videoları ile iş ortaklarının kesintisiz eğitim almalarına olanak sağlanmaktadır.

Destek Masası Hizmeti

Bütünleştirici hizmet anlayışı kapsamında ITG, projelerin hayata geçirilmesinden sonra da müşterilerine ve iş ortaklarına çözümün bir parçası olarak destek masası hizmeti vermektedir.

İngilizce ve Türkçe dillerinde kesintisiz olarak sunulan destek masası hizmeti ile vSRM platformunu kullanan  tüm müşterilerine ve tedarikçilere, ITG ekibine diledikleri an ulaşabilmenin rahatlığını sunmaktadır.

Hizmetlerimiz | ITG